Skip to main content

Korona wirus detailingowi nie straszny

Korona wirus detailingowi nie straszny. Komfort jazdy to kluczowa kwestia nie tylko w przypadku dalekiej trasy, ale przede wszystkim podczas codziennego użytkowania samochodu. Ogromną satysfakcję sprawia możliwość podróży w schludnym, lśniącym czystością oraz bezpiecznym pojeździe.

Zwykłe czyszczenie nie wystarczy

Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z dymem papierosowym, zapachem stęchlizny/pleśni, rozlanego mleka, czy jakimkolwiek innym. Ozonowanie jest najskuteczniejszą metodą na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów oraz bakterii. Dodatkowo, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia zalecamy pranie tapicerki materiałowej lub czyszczenie tapicerki skórzanej. Proces ten również zabije wszelkie wirusy oraz koronawirusy. Tę usługą często wybierają osoby pracujące w branży przewozu osób.

Wnętrze pojazdu to miejsce w którym spędzamy najwięcej czasu korzystając z naszego samochodu. Stojąc w korku zwracamy uwagę na wiele elementów wewnątrz jak i ich kondycję. Często zapominamy że czyste wnętrze to nie tylko kwestia estetyki ale przede wszystkim ważny aspekt ochrony naszego zdrowia.

Dodatkowo używamy preparatu Autotriz Bio Nano Silver zabezpieczając całe wnętrze, oraz eliminując 99,9% bakterii oraz wirusów. Jego działania trwa do miesiąca. Na koniec wszystko jest impregnowane środkiem Autotriz V-7, tworzącym barierę przed chłonnością wody przez materiał. 

Czystość, to również przyjemność dla oka

Często podróżując samochodem zdarza nam się uronić kilka kropli z butelki wody na fotel lub po prostu wylać ulubiony sok dziecka na wszystkie fotele. Niestety wnika on wówczas w materiał oraz dalej w gąbkę materiału. Jedynym wyjściem wówczas jest pranie tapicerki. Impregnacja materiałów wewnątrz pozwala temu zaradzić. 

Impregnat nadaje materiałowi właściwości hydrofobowych. Oznacza to że deszcz, woda, sok, cola, zaraz po rozlaniu będzie się utrzymywać w formie kropli na materiale nawet do godziny czasu zanim zacznie wnikać w materiał. Daje nam to wówczas czas na reakcję oraz usunięcie zabrudzenia z fotela, bez konieczności jego prania a nawet suszenia.

Detailing wnętrza polega na szczegółowym wyczyszczeniu samochodu ze zwróceniem uwagi na wszystkie trudno dostępne miejsca takie, jak przestrzenie między fotelami, szyny, wszystkie schowki, powierzchnię bagażnika, powierzchnię koła zapasowego, kratki wentylacyjne, uchwyty, progi wewnętrzne, roletę bagażnika, mocowania pasów, zegary, kokpit, konsolę środkową, wszystkie elementy plastikowe.

Następnie po oczyszczeniu każdego centymetra samochodu, konserwujemy oraz zabezpieczamy każdy element plastikowy. Mycie szyb przy pomocy lampy inspekcyjnej, aby nie pozostały tzw. mazy. Aplikacja zapachu do pojazdu. Dodatkowo, aby usunąć wszystkie bakterie i nieprzyjemne zapachy proponujemy ozonowanie wnętrza oraz czyszczenie tapicerki.

 

Wpadnij do nas:
ul. Szeligowska 26B, 01-320 Warszawa Bemowo
zapraszamy Zespół Detailing-Crew Warszawa Bemowo.

Odwiedź nas na naszym Facebooku i bądź na bieżąco.

Korona wirus, detailingowi nie straszny

Translate »