Skip to main content

Dystrybucja folii ochronnej PPF CarbonQ

Folia ochronna PPF: Dystrybucja Warszawa i okolica

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem folii ochronnej PPF CarbonQ na terenie miasta Warszawa i okolicy. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli większych i mniejszych studiów car detailingowych. Wybór folii PPF marki CarbonQ podnosi jakość i prestiż świadczonych usług. Wynika to bezpośrednio z właściwości folii, która wyróżnia się wysoką elastycznością i doskonałymi parametrami użytkowymi.

*obszar, który obsługujemy znajduje się na mapie

ppf@detailing-crew.pl
ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ

Folia PPF: Producent najlepszego systemu ochrony karoserii na rynku

Rynek produktów car detailingowych oferuje szeroki wybór folii ochronnych. Pracujemy wyłącznie na foliach ochronnych PPF marki CarbonQ. Wybraliśmy je ze względu na łatwą aplikacją oraz wysoką trwałość. Innowacyjny top coat CarbonQ chroni folię przed odbarwieniami i zapewnia wysoką hydrofobowość. Dzięki temu karoseria jest łatwa do utrzymania w czystości, podczas gdy folia wygląda jak nowa nawet po wielu latach eksploatacji. Trwałość to nie jedyny atut folii ochronnej PPF CarbonQ, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Warszawie i okolicy. Wśród licznych zalet produktu na uwagę zasługuje:

  • wysoka klarowność folii – folia PPF CarbonQ odznacza się w tym względzie doskonałą klarownością, dzięki czemu lakier jest szklisty i pięknie się błyszczy,
  • świetne właściwości samoregeneracji – większość dobrych folii ochronnych ma zdolność do samoregeneracji, folia ochronna PPF CarbonQ jest pod tym względem produktem absolutnie najlepszym, drobne zadrapania i rysy znikają z jej powierzchni bez śladu,
  • wysoka elastyczność – efekt wizualny, jaki uzyskujemy po aplikacji folii w dużej mierze zależy od tego, jak produkt zostanie nałożony, folie ochronne PPF CarbonQ są bardzo elastyczne, dzięki czemu łatwo się nakładają i pozwalają na estetyczną aplikację w nawet najtrudniejszych do oklejenia miejscach.

Folia PPF: Hurt

Jako dystrybutor folii PPF CarbonQ w Warszawie zapewniamy dostęp do najlepszego produktu na rynku folii ochronnych PPF. Realizujemy zamówienia hurtowe. Studia cardetailingu zainteresowane nawiązaniem współpracy z DC zapraszamy do kontaktu. Sprawna dystrybucja folii ochronnej PPF pozwala nam na szybką realizację zamówień.

Producent udzielna 10 letniej gwarancji.

Rodzaje folii ochronnej PPF

CarbonQ Armor

Najlepsza ochrona i doskonałe właściwości estetyczne. CarbonQ Armor PPF to nasza flagowa folia ochronna w segmencie premium. Jest bardzo elastyczna, dzięki czemu łatwo się aplikuje, a innowacyjny top coat chroni przed odplamieniami i zapewnia hydrofobowość. Wyróżnia się doskonałą klarownością, nadaje lakierowi niepowtarzalną szklistość i połysk, świetnie się regeneruje, a jednocześnie gwarantuje najlepsze właściwości ochronne. Odporna na żółknięcie i pękanie, 10 lat gwarancji.

Zamów CarbonQ Armor

CarbonQ Matt

Najlepsza ochrona i doskonałe właściwości estetyczne w wersji matowej. CarbonQ Matt PPF to odpowiednik naszego najlepszego produktu Armor PPF w wersji matowej. Folia jest bardzo elastyczna, dzięki czemu łatwo się aplikuje, a innowacyjny top coat chroni przed odplamieniami i zapewnia hydrofobowość. Nadaje lakierowi matowy odcień, świetnie się regeneruje, a jednocześnie gwarantuje najlepsze właściwości ochronne. Odporna na żółknięcie i pękanie, 10 lat gwarancji.

Zamów CarbonQ Matt

CarbonQ Headlights

Nadaj swoim reflektorom niepowtarzalny, drapieżny charakter. CarbonQ Headlights PPF to pełnoprawna folia ochronna przygotowana z myślą o zabezpieczeniu reflektorów przy jednoczesnym nadaniu im sportowego, agresywnego charakteru. Folia jest bardzo elastyczna, dzięki czemu łatwo się aplikuje a innowacyjny top coat chroni przed odplamieniami i zapewnia hydrofobowość. Świetnie się regeneruje, a jednocześnie gwarantuje najlepsze właściwości ochronne. Odporna na pękanie i żółknięcie, 7 lat gwarancji.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje folii do reflektorów:

  • CarbonQ Shaded Lights (jaśniejsza folia)
  • CarbonQ Smoked Lights (ciemniejsza folia)

Zamów CarbonQ Headlights

Translate »