Skip to main content

Przyciemnianie szyb

Folia przyciemniająca na szyby to nie tylko ekskluzywny wygląd, który poprawi wygląd Twojego samochodu ale przede wszystkim ochrona zdrowia dla Ciebie, Twoich najbliższych, najmniejszych pasażerów. Od maja 2019 jestem Ojcem małej Zuzi i pierwsze co zrobiłem przed narodzinami to przyciemniłem szyby w swoim samochodzie aby ograniczyć dostęp promieni UV,  które raziły by mojego maluszka. Nie musisz się bać, że folia zniekształci obraz ponieważ posiadają one bardzo dobre parametry optyczne co powoduje, że obraz jest ostry i wyraźny nawet w ciemności. Folia klejona jest od wnętrza samochodu, dzięki szkło się nie rozpryśnie jeśli uczestniczylibyśmy w wypadku. Z roku na rok mamy w Polsce coraz cieplejsze i słoneczne lato. Promienie słoneczne  dostają się przez nieosłonięte szyby co za tym idzie podkręcamy naszą klimatyzację i spalamy więcej paliwa. Dzięki przyciemnionym szybom możemy nie tylko mieć chłodniej w samochodzie ale i przyoszczędzić pieniędzy. Zapraszamy do naszego auto spa Detailing Crew na przyciemnianie szyb!

Specjalizujemy się w przyciemnieniu szyb. Metoda ta pozwala nam uniknąć jakich kol wiek uszkodzeń i co najważniejsze nowe auta nie stracą gwarancji. Oferujemy różne stopnie przyciemnienia:
30%     50 %       80 %       95 %

Należy jednak pamiętać, że zgodnie z Art. 66 ust. 1 pkt. 5 prawa o ruchu drogowym „pojazd musi być tak zbudowany, utrzymany i wyposażony, aby korzystanie z niego (…) zapewniło dostateczne pole widzenia kierowcy” Natomiast polska norma branżowa nr BN-76/3626-07 – określająca wymogi dla samochodów osobowych w zakresie widoczności z miejsca kierowcy – podaje, że niedopuszczalne jest ograniczenie pola widzenia kierowcy w obrębie kąta 180 stopni.

Oczywiście, na życzenie klienta możemy przyciemnić każdą szybę jaką folią sobie zażyczy.

Koszt przyciemnienia szyb: od 499 pln

Czas realizacji: ok. 5 H

Zobacz również inne usługi

Ceramiczna ochrona lakieru

Folia ochronna PPF

Renowacja lakieru

Pielęgnacja wnętrza

Zmiana koloru auta

Przyciemnianie szyb

Translate »