Skip to main content

Ceramiczna ochrona i zabezpieczenie lakieru samochodowego 

powłoki ceramiczne warszawaZe względu na słabą jakość lakierów samochodowych jakie są obecnie na rynku proponujemy jedno z najlepszych rozwiązań jakim jest zabezpieczenie lakieru samochodowego w postaci powłoki ceramicznej. Właścicielom nowych pojazdów polecamy wykonać zabieg od razu po odbiorze samochodu z salonu, dzięki czemu unikniemy pierwszych zarysowań, o które w przypadku stosowanych obecnie w branży automotive lakierów samochodowych na bazie wody nietrudno. Jeśli jednak już posiadasz samochód i zależy Ci na przedłużeniu żywotności lakieru, nie zwlekaj ani chwili dłużej. Powłoki ceramiczne możemy aplikować zarówno na samochody nowe, jak i używane. W obydwu przypadkach usługę rozpoczynamy od drobiazgowego oczyszczenia karoserii z zanieczyszczeń. Odpowiednio oczyszczona karoseria jest gwarancją skutecznej ochrony oraz nieskazitelnego efektu wizualnego, jaki uzyskujemy poprzez nałożenie powłoki ceramicznej na oryginalny lakier.

Warto wziąć pod uwagę to, że dzięki zabezpieczeniu lakieru możemy się cieszyć lepszą jakością i atrakcyjniejszym wyglądam, ale jeśli będziemy chcieli odsprzedać nasz samochód to możemy zyskać więcej ponieważ dla większości potencjalnych klientów ma ogromne znaczenie jakość karoserii, a ta wyraża się między innymi w stanie powłoki lakierniczej. Im bardziej jest ona zużyta, tym mniej chętni do nabycia pojazdu są potencjalni kupujący. Wszystkim nam – niezależnie od tego, czy kupujemy nowy samochód z salonu, czy odkupujemy samochód od pierwszego właściciela – zależy na prezencji pojazdu oraz wrażeniu jakie sprawia.

Powłoka ceramiczna – ochrona i wygoda na co dzień

Powłoki ceramiczne posiadają znakomitą hydrofobowość, dzięki czemu dużo łatwiej nam utrzymać samochód w czystości, a samo mycie pojazdu, będzie dziecinnie proste. Do zabezpieczonej karoserii nie przywiera brud, a spływająca po samochodzie woda nie pozostawia nieestetycznych zacieków. To wszystko sprawia, że każde mycie samochodu jest nie tylko łatwiejsze, ale przede wszystkim wymaga stosowania mniejszej ilości środków czyszczących, których użycie nie pozostaje bez wpływu na stan lakieru.

Korzystamy z powłok renomowanej niemieckiej marki: AUTOTRIZ, która z nielicznych posiada certyfikat autentyczności TÜV. Tworzy ona twardą (9H), szklaną warstwę na powierzchni lakieru. Powłoka ceramiczna dodaje lakierowi od 3 do 5 mikronów, w zależności od kompozytu.

Kierowców zainteresowanych skutecznym zabezpieczeniem nadwozia przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z zaletami oferowanych powłok ceramicznych.

Cechy powłoki ceramicznej:

Zapewnia wysoką hydrofobowość (odpycha brud i wodę)
Chroni przed wżerami od owadów i ptasich odchodów
Właściwości samoregeneracji
Jest odporny na działanie agresywnej chemii
Utrzymuje się do 7 lat
Odporność na mikro zarysowania
Poprawia głębię lakieru
Zabezpiecza samochód przed czynnikami atmosferycznymi (kwaśne deszcze itp.)

Powłoki ceramiczne nakładamy na samochody nowe jak i używane jednak te wymagają wcześniejszej oceny stanu oryginalnej powłoki oraz ewentualnej jednoetapowej korekcie.

Koszt aplikacji powłoki ceramicznej Autotriz V-1 3D Matrix LIGHT (ochrona 3 letnia): od 1299 PLN
Koszt aplikacji powłoki ceramicznej Autotriz V-1 3D Matrix Base + Top (ochrona 5 letnia): od 1799 PLN
Koszt aplikacji powłoki ceramicznej Autotriz V-1 3D Matrix Base + Top + NanoSerum (ochrona 7 letnia): od 2399 PLN
Czas realizacji: 1-2 dni

Zapraszamy do Detailing Crew – Auto Detailing Warszawa

Zobacz również inne usługi

Ceramiczna ochrona lakieru

Folia ochronna PPF

Renowacja lakieru

Pielęgnacja wnętrza

Zmiana koloru auta

Przyciemnianie szyb

Translate »