Ceramiczna ochrona i zabezpieczenie lakieru samochodowego 

Ze względu na słabą jakość lakierów samochodowych jakie są obecnie na rynku proponujemy jedno z najlepszych rozwiązań jakim jest zabezpieczenie lakieru samochodowego w postaci powłoki ceramicznej. Właścicielom nowych pojazdów polecamy wykonać zabieg od razu po odbiorze samochodu z salonu dzięki czemu unikniemy pierwszych zarysowań. Jeśli jednak już posiadasz samochód i chcesz aby jakość lakieru się wydłużyła to przygotujemy go i zabezpieczymy.

Warto wziąć pod uwagę to, że dzięki zabezpieczeniu lakieru możemy się cieszyć lepszą jakością i atrakcyjniejszym wyglądam, ale jeśli będziemy chcieli odsprzedać nasz samochód to możemy zyskać więcej ponieważ dla większości potencjalnych klientów ma ogromne znaczenie jakość karoserii. Powłoki ceramiczne posiadają znakomitą hydrofobowość, dzięki czemu dużo łatwiej nam utrzymać samochód w czystości, a samo mycie pojazdu, będzie dziecinnie proste.

Korzystamy z powłok dwóch renomowanych marek: GTECHNIQ i AUTOTRIZ. Tworzą one twardą (7H i 9H), szklaną warstwę na powierzchni lakieru. Powłoka ceramiczna dodaje lakierowi od 3 do 5 mikronów, w zależności od kompozytu.

Cechy powłoki ceramicznej:

– Utrzymuje się do 5 lat
– Zapewnia wysoką hydrofobowość (odpycha brud i wodę)
– Chroni lakier przed promieniami UV
– Zabezpiecza samochód przed czynnikami atmosferycznymi (kwaśne deszcze itp.)
– Jest odporny na działanie agresywnej chemii
– Poprawia głębię lakieru
– Odporność na mikro zarysowania
– Chroni przed wżerami od owadów i ptasich odchodów

Powłoki ceramiczne nakładamy na samochody nowe jak i używane jednak te wymagają wcześniejszej oceny stanu oryginalnej powłoki oraz ewentualnej jednoetapowej korekcie.

Koszt aplikacji powłoki ceramicznej 7H (2 warstwy): od 1199 PLN
Koszt aplikacji powłoki ceramicznej 9H (3 warstwy): od 1799 PLN
Czas realizacji: 1-2 dni

Zapraszamy do Detailing Crew – Auto Detailing Warszawa

Zobacz również inne usługi

Ceramiczna ochrona lakieru

Folia ochronna PPF

Profesjonalna renowacja lakieru

Pielęgnacja wnętrza

Myjnia SPA

Przyciemnianie szyb