Skip to main content

Polerowanie lakieru samochodowego

polerowanie lakieru warszawaSłowo renowacja oznacza odświeżenie oraz odnowienie. My do tego dodajemy lakier samochodowy i oferujemy usługę w postaci polerowania i renowacji lakieru. Dzięki tej usłudze odświeżymy i odnowimy Wasz samochód. Jesteśmy w stanie naprawić, a nawet doprowadzić do stanu początkowego zniszczony lakier. Pozbędziemy się zarysowań, hologramów i mikro rys. Nasza firma gwarantuje bezpieczne wykonanie usług z dbałością o szczegóły oraz długotrwały efekt przy zastosowaniu odpowiednich technik mycia i pielęgnacji.

Dlaczego warto odświeżać lakier samochodowy?

W dzisiejszych czasach ze względów ekologicznych w szerokorozumianej branży automotive używa się lakierów na bazie wody, które bardzo łatwo i szybko ulegają degradacji pod wpływem czynników mechanicznych, a także szkodliwego odziaływania czynników atmosferycznych. Zarysowania, które tworzą się po przez niewłaściwie mycie aut (na myjniach automatycznych) i niedostosowane materiały np. gąbki/rękawice z piachem itp. powodują, że lakier traci swój blask i po prostu siwieje. Agresywna chemia która jest również stosowana na myjniach automatycznych może w dużym stopniu wpłynąć na pogorszenie wyglądu powłoki lakierniczej. To wszystko sprawia, że zamiast cieszyć się lśniącym i błyszczącym samochodem ze smutkiem patrzymy na „starzejącą” się z dnia na dzień karoserię, która coraz mniej przypomina tę, którą wyjechaliśmy z auto salonu. Na szczęście proces „starzenia się” powłoki lakierniczej można odwrócić i zahamować. W tym celu polecamy wykonanie profesjonalnych usług car detailingu, takich jak polerowanie i zabezpieczenie lakieru.

Polerowanie samochodu – korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych preparatów i akcesoriów

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, a to uzyskujemy dzięki szczególnej staranności precyzji działania oraz odpowiedniemu doborowi preparatów przeznaczonych do polerowania lakierów samochodowych. Nasza firma używa do podanej usługi tylko sprawdzonych produktów: MENZERNA, KOCH i 3M, które pomagają poprawić lakier samochodowy. Dodatkowo korzystamy z najlepszych jakościowo maszyn polerskich takich jaki: RUPES i FLEX które posiadają ruch rotacyjny i dual-action. Jeśli martwisz się, że przez podana usługę bardzo dużo zmniejszymy grubość lakieru, to możesz już przestać! Standardowo lakier jest o grubości 60 do 150 mikronów, a usługa obniża jego warstwę zaledwie o 2 do 5 mikronów, co oznacza, że z profesjonalnego polerowania lakieru możesz skorzystać nawet kilka razy, choć może się to okazać zbyteczne. Dlaczego? Wystarczy, że po wypolerowaniu zabezpieczymy lakier folią PPF lub powłoką ceramiczną, która skutecznie ochroni oryginalną powłokę lakierniczą przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz szkodliwym oddziaływaniem innych czynników zewnętrznych.

Korekta lakieru nie tylko odświeża ale i przywraca głębie koloru.

Koszt rewitalizacji lakieru: od 899 pln
Koszt korekty lakieru: od 1 099 pln
Koszt renowacji lakieru: od 1 299 pln

Czas realizacji: 1-2 dni

Na polerowanie lakieru zapraszamy do Detailing Crew w Warszawie.

Zobacz również inne usługi

Ceramiczna ochrona lakieru

Folia ochronna PPF

Renowacja lakieru

Pielęgnacja wnętrza

Zmiana koloru auta

Przyciemnianie szyb

Translate »