Polerowanie lakieru samochodowego

Słowo renowacja oznacza odświeżenie oraz odnowienie. My do tego dodajemy lakier samochodowy i oferujemy usługę w postaci polerowania i renowacji lakieru. Dzięki tej usłudze odświeżymy i odnowimy Wasz samochód. Jesteśmy w stanie naprawić, a nawet doprowadzić do stanu początkowego zniszczony lakier. Pozbędziemy się zarysowań, hologramów i mikro rys. Nasza firma gwarantuje bezpieczne wykonanie usług z dbałością o szczegóły oraz długotrwały efekt przy zastosowaniu odpowiednich technik mycia i pielęgnacji.

Dlaczego warto odświeżać lakier samochodowy?

W dzisiejszych czasach do produkcji używa się lakierów na bazie wody, które bardzo łatwo i szybko doprowadzić do zniszczenia. Zarysowania które tworzą się po przez niewłaściwie mycie aut (na myjniach automatycznych) i niedostosowane materiały np. gąbki/rękawice z piachem itp. powodują, że lakier traci swój blask i po prostu siwieje. Agresywna chemia która jest również stosowana na myjniach automatycznych może w dużym stopniu wpłynąć na pogorszenie wyglądu.

Nasza firma używa do podanej usługi tylko sprawdzonych produktów: MENZERNA, KOCH i 3M, które pomagają poprawić lakier samochodowy. Dodatkowo korzystamy z najlepszych jakościowo maszyn polerskich takich jaki: RUPES i FLEX które posiadają ruch rotacyjny i dual-action. Jeśli martwisz się, że przez podana usługę bardzo dużo zmniejszymy grubość lakieru, to możesz już przestać! Standardowo lakier jest o grubości 60 do 150 mikronów, a usługa obniża zaledwie o 2 do 5 mikronów.
Korekta lakieru nie tylko odświeża ale i przywraca głębie koloru.

Koszt rewitalizacji lakieru: od 499 pln
Koszt korekty lakieru: od 699 pln
Koszt renowacji lakieru: od 899 pln

Czas realizacji: 1-2 dni

Na polerowanie lakieru zapraszamy do Detailing Crew w Warszawie.

Zobacz również inne usługi

Ceramiczna ochrona lakieru

Folia ochronna PPF

Profesjonalna renowacja lakieru

Pielęgnacja wnętrza

Myjnia SPA

Przyciemnianie szyb