Skip to main content

Detailing wnętrza

Stan samochodu bardzo dużo mówi o właścicielu. Zaplamiona tapicerka, brudne plastiki, poniszczona wykładzina i przetarcia znacznie obniżają wartość naszego pojazdu i drastycznie ograniczają komfort podróży. Wnętrze samochodu należy traktować jak własny dom, a dom sprząta się często więc środek naszego pojazdu również powinno być sprzątane systematycznie. Część z nas bardzo dużo spędza czasu w swoim samochodzie albo ze względu na pasję lub taka nasza praca. Przemieszczanie się z miejsca na miejsce, brak czasu, jedzenie w samochodzie, rozlane napoje i stanie w korkach to tylko część czynników które nie sprzyjają naszej tapicerce samochodowej.

Nasza firma oferuje kompleksową pielęgnację wnętrza Twojego samochodu. Pakiet ten został stworzony z myślą o właścicielach, którzy dbają i chcą cieszyć się czystości wnętrza swojego samochodu.Pielęgnacji poddajemy nie tylko tapicerkę materiałową ale również skórzaną ponieważ gromadzą się w niej zanieczyszczenia, które powodują zmianę wyglądu.  Dodatkowo niezabezpieczona skórzana tapicerka bardzo jest podatna na zgniecenia i pękanie ponieważ elastyczność ulega zmniejszeniu. Tapicerka samochodowa jest w dużym stopniu narażona na przebarwienia z odzieży.

Zakres usług

pranie/bonetowanie podsufitki
czyszczenie elementów plastikowych, skórzanych, materiałowych itp.
pranie/czyszczenie tapicerki materiałowej/skórzanej
czyszczenie boczków drzwi
pranie dywaników i podłogi
czyszczenie/pranie bagażnika

Do prania używamy tylko sprawdzonych preparatów, które nie przebarwiają tapicerki oraz komponentów które jej nie niszczą.

Koszt detailingu wnętrza: od 599 pln
Koszt czyszczenia skóry: od 199 pln

Czas realizacji: 12-24 H

Zapraszamy do Detailing Crew – Auto Detailing Warszawa

Zobacz również inne usługi

Ceramiczna ochrona lakieru

Folia ochronna PPF

Renowacja lakieru

Pielęgnacja wnętrza

Zmiana koloru auta

Przyciemnianie szyb

Translate »