Skip to main content

Czym jest auto detailing?

Auto detailing to usługa, która obejmuje kompleksową kosmetykę samochodu. Głównym zadaniem auto detailingu jest przywrócenie wszelkich walorów wizualnych i użytkowych danego samochodu. Wnętrze pojazdu oraz jego karoseria podlegają wieloetapowemu, starannemu czyszczeniu oraz konserwacji. Zakres usług auto detailingu może obejmować, na przykład pielęgnację materiałowych/skórzanych foteli i kanapy, profesjonalne mycie szyb czy czyszczenie silnika. Auto detailing połączony jest również z usługami renowacyjnymi, takimi jak na przykład rewitalizacja lakieru. 

Po skorzystaniu z usług auto detailingu, właściciele samochodów mogą cieszyć się nie tylko najwyższą estetyką zarówno wnętrza samochodu jak i karoserii. To również zabezpieczenie pojazdu, znacznie wyższy komfort użytkowania samochodu oraz podwyższenie jego wartości rynkowej.

Ile kosztuje auto detailing?

Na cenę za auto detailing składa się wiele czynników. Przede wszystkim na koszt usługi wpływają zakres przeprowadzanych usług, wielkość samochodu oraz stan jego karoserii. 

Przykładowo, koszt polerowania lakieru w zależności od stopnia usunięcia rys, w przypadku małych samochodów waha się między 500 zł a 900 zł, natomiast w przypadku samochodów średnich i dużych między 600 zł a 1200 zł. Cena za detailing wnętrz, w zależności od usługi i wielkości pojazdu waha się między 80 zł a 700 zł. Koszt konserwacji karoserii, w zależności od długości ochrony, waha się między 800 zł a 1000 zł w przypadku najkrótszego czasu zabezpieczenia, natomiast w przypadku najdłuższego – między 2400 zł a 2800 zł.

Wiele firm zajmujących się auto detailingiem posiada w swojej ofercie gotowe pakiety, zawierające poszczególny zakres usług w określonej cenie. W zależności od składowych danego pakietu oraz wielkości samochodu koszt usługi może się wahać między 500 zł (pakiet podstawowy, mały samochód) a 6000 zł (pakiet VIP, duży samochód).

Detailing Crew – profesjonalne samochodowe SPA

 

Sprawdź dokładną cenę naszego auto detailingu i skontaktuj się z nami telefonicznie lub przy pomocy formularza kontaktowego w celu rezerwacji terminu!

Translate »