Skip to main content

Bród bakterie i wirusy

Czystość, równa się przyjemność. Bród bakterie i wirusy. Błoto, słodkie napoje, czekolada i inne resztki jedzenia, rozlane i wtarte w siedzenie, przypadkowo lub w wyniku „misternych operacji” naszych milusińskich, nie oznaczają już, że jesteśmy zmuszeni od razu udać się na pranie tapicerki. Dodatkowo, obecna sytuacja związana z pandemią, wielu z nas uświadomiła, jak ważna jest higiena ogólna. W naszym studio wypędzimy bród bakterie i wirusy z twojego samochodu!

Po zabezpieczeniu powierzchni powłokami ochronnymi, każda płynna substancja osadza się bowiem w postaci idealnie okrągłej kropli, którą bardzo łatwo jest usunąć. Dbanie o czystość siedzeń, dywaników czy fotelików dziecięcych staje się dzięki temu dużo prostsze.

Po pierwsze powłoki

Używając powłok ochronnych wyeliminujesz bród bakterie i wirusy z przestrzeni, w której przebywasz niemałą ilość czasu. – Badania przeprowadzone w największych miastach Polski wykazały, że przeciętny kierowca spędza w samych korkach 85-133 godzin rocznie. Jeśli do tego dodamy jeszcze czas w ruchu, z pewnością uznamy, że nasz pojazd jest miejscem, o które warto zadbać tak samo, jak o nasz dom.

Czego użyć?

Typowymi narzędziami do czyszczenia samochodów są odkurzacze do odkurzania suchego i odkurzacze myjące Karcher, pianownice i parownice oraz urządzenia do ozonowania. W użyciu jest naturalnie najlepsza chemia samochodowa różnych producentów dostosowana do konkretnych pojazdów.

Pytasz, czy warto?

Pranie tapicerki to usługa skomplikowana, wymagająca dużej ilości czasu i sporego nakładu pracy. Dlatego nie może być tania. Na ostateczną cenę składa się wiele godzin pracy i konieczność wykorzystania wysoko specjalistycznych środków chemicznych oraz urządzeń. Wyjątkowo atrakcyjne ceny i krótki czas realizacji tego zadania to zapowiedź źle wykonanej pracy. Koszt takiego działania warto potraktować jako inwestycję, ponieważ oznacza bezpośrednio wydłużenie żywotności elementów wnętrza samochodu.

Wpadnij do nas:
ul. Szeligowska 26B, 01-320 Warszawa Bemowo
zapraszamy Zespół Detailing-Crew Warszawa Bemowo.

Odwiedź nas na naszym Facebooku i bądź na bieżąco.

Bród bakterie i wirusy

Translate »