Skip to main content

Folia ochronna PPF

Folia ochronna PPF  jest naszym zdaniem najlepsza. Zabezpieczenia lakieru dostępne na rynku, występują w wielu wariantach. Celem ich nakładania jest oczywiście ochrona, ale również poprawa wyglądu lakieru. Począwszy od całej masy wosków, powłok kwarcowych, teflonowych czy ceramicznych. Od pewnego czasu dołączyła do tej grupy folia ochronna PPF.

Jej najważniejszą cechą jest przede wszystkim samoregeneracja. Oznacza to, że powstałe w wyniku użytkowania delikatne rysy zabliźniają się pod wpływem ciepła. Jest niewidoczna gołym okiem na lakierze, jeśli została położona zgodnie ze sztuką. Kolejną zaletą takiego zabezpieczenia jest to właściwości hydrofobowe, gromadząc wodę, a następnie odprowadzając ją.

To nie tylko moda

Jest to ostatnimi czasy bardzo popularny zabieg, stosowany nie tylko na samochodach osobowych, ale również terenowych. Coraz częściej trafia na motory, a nawet rowery, czy hulajnogi elektryczny. Zalecamy również, stosowanie tego rozwiązania na tzw. oldtimerach, które dla wielu to prawdziwe oczko w głowie. Częsty transporty na pokazy mogą odznaczyć się na jakości lakieru. Ciekawostka może być nawet fakt, że stosuje się ją do zabezpieczenia kadłubów łodzi żaglowych i motorowych, skuterów wodnych jet-ski, skrzydeł oraz kadłubów małych samolotów — awionetek. Folię ochronną PPF można zastosować na dowolny element lakierowany w aucie. Stosuje się ją również na lampy czołowe, lusterka, klamki czy na powierzchnie wykonane z karbonu i piano Black.

  • Doskonała klarowność materiału po profesjonalnym zainstalowaniu — jest niemal niezauważalna.
  • Najwyższy stopień zabezpieczenia. Folia ochronna na lakier samochodowy PPF chroni przed obiciami od kamieni, rysami czy otarciami parkingowymi (jest w stanie ochronić lakier przed aktami wandalizmu np. rysowanie kluczem).
  • Właściwości samoregeneracji — rysy powstałe na powierzchni folii ochronnej znikają pod wpływem ciepła.
  • Właściwości hydrofobowe — gromadzi wodę w krople i odprowadza ją.
  • Idealne dopasowanie folii do danego elementu dzięki cięciu formatek przez ploter.

Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem i szukasz doskonałego zabezpieczenia folią ochronną PPF, które na długie lata ochroni lakier Twojego samochodu, napisz do nas! Jesteśmy profesjonalistami i wiemy, jak to się robi!

 

Wpadnij do nas:
ul. Szeligowska 26B, 01-320 Warszawa Bemowo
zapraszamy Zespół Detailing-Crew Warszawa Bemowo.

Odwiedź nas na naszym Facebooku i bądź na bieżąco.

folia ochronna ppf

Translate »