Skip to main content

Czym jest Auto detailing?

Czym jest auto detailing? Od jakiegoś już czasu można zauważyć wysyp firm zajmujących się auto detailingiem.  Jest to spowodowane znacznie większą świadomością związaną z dbaniem o samochód. Rzućmy jednak odrobinę światła na to, czym jest auto detailing. Niektórym może się wydawać, że to zwykłe mycie samochodu, a jest to bardzo mylne myślenie. Nie ma to zbyt wiele wspólnego z wypadem na myjnię i usunięciem kilku owadów z grilla. By wykonać taki procesu może zająć nawet kilka dni, samo czyszczenie lakieru to tylko jeden z podstawowych elementów każdej z usługi jaką oferujemy.

Samo czyszczenie to tylko początek

Każdy z elementów wymaga szczegółowej dbałości i oczyszczenia, stąd wynika diametralna różnica procesu car detailingu w stosunku do zwykłego sobotniego popołudnia z ukochanym samochodem. Końcowy efekt nie może przecież zepsuć jeden mały pominięty szczegół, dlatego cały przebieg operacji jest przez nas konkretnie przemyślany. Gdy klient zdecyduje się już na daną usługę, my dostosowujemy ją do jego samochodu.

Wykonanie car detailingu to świetny pomysł. Warto zdecydować się na to nawet w nowym samochodzie, przede wszystkim po to, by jak najdłużej utrzymać nieskazitelny wygląd. W Detailing Crew Warszawa stosujemy tylko profesjonalne metody, które są zdecydowanie lepsze niż zabezpieczenia stosowane przez producentów w wyjeżdżających z fabryki samochodach.

Przejdźmy jednak do tego, co składa się na cały proces, pod jaki poddany jest samochód, który do nas przyjeżdża. By nałożyć na lakier folię ochronną, karoseria musi być w perfekcyjnym stanie. Wgniotki oraz korozje usuwamy, a następnie cały pojazd dokładnie polerujemy.  Niewidoczna warstwa ochronna przez pewien czas utrudnia przyklejaniu się kurzu oraz pyłków.

(Nasz młody i ambitny zespół zna się na rzeczy, dlatego możesz być pewny, że Twoim samochodem zajmują się profesjonaliści i nic mu nie grozi podczas wykonywania całej usługi.)

Pamiętamy oczywiście również o lampach, ale nie skupiamy się tylko na zewnętrznej części. Środek, czyli tapicerka, plastiki, uszczelki i gumy, każdy z elementów szczegółowo i dokładnie czyścimy oraz impregnujemy. Szyby również czyścimy maszynowo, a następnie zostaje nałożona na nie powłoka ceramiczna. Na piękne i lśniące felgi nakładamy powłokę ceramiczną a zaciski polerujemy. Opony i nadkola traktujemy odżywką, a na koniec wszystkie plastikowe elementy silnika również dostają od nas ceramiczną ochronę. Mamy nadzieję, że po tym artykule wiecie już czym jest Auto Detailing.

Czy warto?

Wracając do folii, którą nakładamy na lakier, trzeba pamiętać, że pozwala ona pozbyć się problemu odprysków powstających w wyniku zwykłej codziennej eksploatacji. Koszty późniejszej korekty lakieru mogą być przytłaczające, ale przede wszystkim przytłaczać może sam fakt, że nasz samochód nie wygląda idealnie.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy wiedzą czym jest Auto Detailing. Oddając do nas samochód masz pewność idealnie wykonanej roboty, oraz że jest w dobrych rękach.

Wpadnij do nas:
ul. Szeligowska 26B, 01-320 Warszawa Bemowo
zapraszamy Zespół Detailing-Crew Warszawa Bemowo.

Odwiedź nas na naszym Facebooku i bądź na bieżąco.

czym jest auto detailing

Leave a Reply