Skip to main content
 
Zlecenie dostaliśmy z zaprzyjaźnionej firmy, która zajmuje się serwisem skuterów wodnych i motorówek. Stan pierwotny – fatalny. Brud, woda, odzież, śmieci itp. To właśnie można było znaleźć w łódce, a to wszystko pamięta jeszcze czasy, gdy Yamaha pływała po Oceanie Spokojnym. Żelkot, dość mocno zmatowiały i zżółknięty. Mieliśmy przyjemność gościć motorówkę u nas w Studiu Detailing Crew – Auto Detailing Warszawa!

Wykonane prace:

Renowacja lakieru
Za pomocą maszyny polerskiej i pasty usunęliśmy jak najwięcej uszkodzeń lakieru typu: rysy, mikrozarysowania, wżery, oksydacja itp. Celem jest uzyskanie na lakierze blasku i głębi koloru!
Aplikacja wosku syntetycznego
Wosk pozwala na rzadsze wizyty na myjniach oraz podnosi walory estetyczne lakieru. W pewnym stopniu chroni przed promieniowaniem UV. Ochrona do 6-8 mcy.
Detailing wnętrza
Proces czyszczenia wnętrza, które ma na celu pozbycia się jak największej ilości brudu z elementów plastikowych, tapicerki materiałowej i skórzanej. Ma na celu doprowadzenie wnętrza pojazdu do idealnego stanu.
Aplikacja dressingu na opony i elementy nie lakierowane

Dressing chroni przed promieniowaniem UV. Gdy użyjemy dressingu, zyskujemy nie tylko świetny wygląd, ale przede wszystkim nasz samochód jest lepiej zabezpieczone przed czynnikami środowiskowymi.

FOTORELACJA:

Zadbaj o samochód już DZISIAJ!

Translate »