Skip to main content
 

Kia Xceed

Prezentuje się bardziej dynamicznie niż klasyczne SUV-y, ale oferuje równie przestronne wnętrze jak one. Mieliśmy przyjemność gościć go u nas w Studiu Detailing Crew – Auto Detailing Warszawa!

Wykonane prace:

Quick Detailing wnętrza
Czyszczenia wnętrza, które ma na celu pozbycia się jak największej ilości brudu z elementów plastikowych, tapicerki materiałowej i skórzanej. Ma na celu doprowadzenie wnętrza pojazdu do idealnego stanu.
Aplikacja dressingu na opony

Dressing chroni przed promieniowaniem UV. Gdy użyjemy dressingu, zyskujemy nie tylko świetny wygląd, ale przede wszystkim nasz samochód jest lepiej zabezpieczone przed czynnikami środowiskowymi.

Zabezpieczenie powłoką ceramiczną
Celem powłoki ceramicznej zabezpieczenie lakieru przed negatywnymi czynnikami, które nas otaczają np. promieniowanie UV, kwaśne deszcze, sól drogowa czy wżery po owadach. Dodatkowo spowalnia proces brudzenia i ułatwia codzienna pielęgnacje dzięki wysokiej hydrofobowości. Ochrona lakieru nawet do 7 lat!
Rewitalizacja lakieru
Jednoetapowe polerowanie lakieru za pomocą maszyny polerskiej i pasty, które ma na celu usunięcie mikrozarysowan, zmatowień i swirli.

 

FOTORELACJA

Zadbaj o samochód już DZISIAJ!

Translate »