Skip to main content
 

FORD MUSTANG

Wykonane prace:

Powłoka hydrofobowa na szyby
Powłoka, która potrafi zachować idealna widoczność na szybach. Odpychanie kropelek deszczu, czy wody pozwala na rzadsze korzystanie z wycieraczek. Dodatkowo łatwiej jest zmyć pozostałości po owadach. Ochroni do 18 mcy!
Zabezpieczenie powłoką ceramiczną
Celem powłoki ceramicznej zabezpieczenie lakieru przed negatywnymi czynnikami, które nas otaczają np. promieniowanie UV, kwaśne deszcze, sól drogowa czy wżery po owadach. Dodatkowo spowalnia proces brudzenia i ułatwia codzienna pielęgnacje dzięki wysokiej hydrofobowości.
Aplikacja dressingu na opony i elementy nie lakierowane

Dressing chroni przed promieniowaniem UV. Gdy użyjemy dressingu, zyskujemy nie tylko świetny wygląd, ale przede wszystkim nasz samochód jest lepiej zabezpieczone przed czynnikami środowiskowymi.

Aplikacja folii do zmiany koloru Auta
Kolor: GAL03-HD CANDY PURPLE TECK WRAP

Folia do zmiany koloru auta to specjalna, samoprzylepna folia, która jest naklejana na powierzchnię samochodu, zmieniając jego kolor lub wygląd. Jest to alternatywna metoda zmiany wyglądu pojazdu bez konieczności malowania. Folia ta jest dostępna w różnych kolorach i wzorach, co pozwala właścicielom samochodów na personalizację wyglądu swoich pojazdów. Dodatkowo, folia ta może pełnić funkcję ochrony lakieru przed zadrapaniami i uszkodzeniami.

FOTORELACJA

Zadbaj o samochód już DZISIAJ!

Translate »