Skip to main content
 
Samochód marzenie. Wygląd mimo, że nie różni się, aż tak bardzo od wersji cywilnej z m pakietem, to wywołuje uśmiech na twarzy poprzez skrzela na błotnikach, cztery końcówki wydechów z których wydobywa się jeden z najlepszych dźwięków, kończąc na silniku który ma 10 cylindrów w układzie V po prostu rakieta nie auto. Nasz stały klient zajmuje się sprzedażą takich ładnych okazów, mogliście widzieć w poprzednich postach, przygotowanie do sprzedaży dwóch BMW M5 E39. Z tym modelem mieliśmy zrobić dokładnie to samo przygotować na sprzedaż! Mieliśmy przyjemność gościć go u nas w Studiu Detailing Crew – Auto Detailing Warszawa!

Wykonane prace:

Mycie detailingowe z deironizacją i dekontaminacją
Dekontaminacja lakieru to złożony proces chemiczno-mechanicznego usuwania wszelkiego rodzaju osadów i zabrudzeń. Warto ten zabieg przeprowadzić szczególnie wtedy, gdy planujesz zabezpieczyć lakier swojego pojazdu ceramiczną ochroną lakieru, woskowaniem.
Detailing wnętrza
Czyszczenia wnętrza, które ma na celu pozbycia się jak największej ilości brudu z elementów plastikowych, tapicerki materiałowej i skórzanej. Ma na celu doprowadzenie wnętrza pojazdu do idealnego stanu.
Aplikacja wosku
Wosk pozwala na rzadsze wizyty na myjniach oraz podnosi walory estetyczne lakieru. W pewnym stopniu chroni przed promieniowaniem UV. Ochrona do 6-8 mcy.
Detailing komory silnika
Kompleksowe czyszczenie wszystkich elementów plastikowych i lakierowanych pod pokrywą, aby polepszyć walory estetyczne. Mycie za pomocą odpowiedniej chemii, akcesoriów oraz myjki ciśnieniowej. Zabezpieczenie elementów plastikowych, aby spowolnić proces brudzenia.
Aplikacja dressingu na opony i elementy nie lakierowane

Dressing chroni przed promieniowaniem UV. Gdy użyjemy dressingu, zyskujemy nie tylko świetny wygląd, ale przede wszystkim nasz samochód jest lepiej zabezpieczone przed czynnikami środowiskowymi.

Renowacja lakieru
Za pomocą maszyny polerskiej i pasty usunęliśmy jak najwięcej uszkodzeń lakieru typu: rysy, mikrozarysowania, wżery, oksydacja itp. Celem jest uzyskanie na lakierze blasku i głębi koloru!

FOTORELACJA

Zadbaj o samochód już DZISIAJ!

Translate »