Skip to main content
 
Jednym słowem „Kocur!”. Tak mogę określić ten pojazd. Obcowanie z nim to była czysta przyjemność. Dzieło bawarskich inżynierów, które nie jedna osoba chciała by mieć w swoim garażu (ja też!). Miałem zaszczyt odwieźć ten samochód do klienta, powolna jazda dała mi dużo frajdy. Do rzeczy: Zabezpieczyliśmy ten pojazd folią PPF oraz szeregiem powłok ceramicznych, Przód BMW pokryliśmy bezbarwną, ochronną folią z właściwościami samoregeneracji marki PremiumShield Polska. Niestety samochód posiadał liczne odpryski na lakierze, ale były one na tyle małe, że folia je bardzo dobrze zamaskowała. Mieliśmy przyjemność gościć go u nas w Studiu Detailing Crew – Auto Detailing Warszawa!

Wykonane prace:

Zabezpieczenie lakieru i felg powłoką ceramiczną
Celem powłoki ceramicznej zabezpieczenie lakieru przed negatywnymi czynnikami, które nas otaczają np. promieniowanie UV, kwaśne deszcze, sól drogowa czy wżery po owadach. Dodatkowo spowalnia proces brudzenia i ułatwia codzienna pielęgnacje dzięki wysokiej hydrofobowości. Ochrona lakieru nawet do 7 lat!
Powłoka hydrofobowa na szyby
Powłoka, która potrafi zachować idealna widoczność na szybach. Odpychanie kropelek deszczu, czy wody pozwala na rzadsze korzystanie z wycieraczek. Dodatkowo łatwiej jest zmyć pozostałości po owadach. Ochroni do 18 mcy!
Aplikacja folii ochronnej samoregenerującej Full Front
Bezbarwna folia, która chroni lakier przed najcięższymi zagrożeniami takimi jak odpryski od kamyków czy parkingowe otarcia. Dodatkowo ma cechę samoregeneracji, czyli zabliźniania się rys powstałych od mycia. Pozwoli na idealny wygląd lakieru oraz na łatwiejsza pielęgnacji dzięki właściwościom hydrofobowym. Jest to najlepsze zabezpieczenie lakieru na długie lata!
Aplikacja dressingu na opony i elementy nie lakierowane

Dressing chroni przed promieniowaniem UV. Gdy użyjemy dressingu, zyskujemy nie tylko świetny wygląd, ale przede wszystkim nasz samochód jest lepiej zabezpieczone przed czynnikami środowiskowymi.

FOTORELACJA

Zadbaj o samochód już DZISIAJ!

Translate »