Skip to main content
 
Muszę przyznać, że zaciekawił mnie ten pojazd, a w zasadzie lift, który przeszedł ostatnim czasem. Zmieniło się naprawdę sporo, z zewnątrz przód, tył i boki, w środku tylko ekran, jest większy. Jak dla mnie wszystko na plus. Ale nie o tym mowa. Samochód był już w użytkowaniu 2 miesiące, narobiło się trochę bałaganu na lakieru w postaci większych i mniejszych rys. Klient wybrał pakiet Protection New Car, czyli zabezpieczenie bezbarwną folią ochronną PPF – Full Front – oraz szeregiem powłok ceramicznych. Mieliśmy przyjemność gościć go u nas w Studiu Detailing Crew – Auto Detailing Warszawa!

Wykonane prace:

Zabezpieczenie lakieru i felg powłoką ceramiczną
Celem powłoki ceramicznej zabezpieczenie lakieru przed negatywnymi czynnikami, które nas otaczają np. promieniowanie UV, kwaśne deszcze, sól drogowa czy wżery po owadach. Dodatkowo spowalnia proces brudzenia i ułatwia codzienna pielęgnacje dzięki wysokiej hydrofobowości. Ochrona lakieru nawet do 7 lat!
Powłoka hydrofobowa na szyby
Powłoka, która potrafi zachować idealna widoczność na szybach. Odpychanie kropelek deszczu, czy wody pozwala na rzadsze korzystanie z wycieraczek. Dodatkowo łatwiej jest zmyć pozostałości po owadach. Ochroni do 18 mcy!
Aplikacja folii ochronnej samoregenerującej Full Front
Bezbarwna folia, która chroni lakier przed najcięższymi zagrożeniami takimi jak odpryski od kamyków czy parkingowe otarcia. Dodatkowo ma cechę samoregeneracji, czyli zabliźniania się rys powstałych od mycia. Pozwoli na idealny wygląd lakieru oraz na łatwiejsza pielęgnacji dzięki właściwościom hydrofobowym. Jest to najlepsze zabezpieczenie lakieru na długie lata!
Aplikacja dressingu na opony i elementy nie lakierowane

Dressing chroni przed promieniowaniem UV. Gdy użyjemy dressingu, zyskujemy nie tylko świetny wygląd, ale przede wszystkim nasz samochód jest lepiej zabezpieczone przed czynnikami środowiskowymi.

FOTORELACJA

Zadbaj o samochód już DZISIAJ!

Translate »