Skip to main content
 

Co to był za projekt… Widząc A 45 AMG w lusterku wstecznym, kierowcy natychmiast opuszczają lewy pas jezdni. Zachwyca w tym aucie w zasadzie wszystko. Zaczynając od wyglądu zewnętrznego, przez dokładnie dopracowane wnętrze w każdym detalu, po osiągi auta, kończąc na mocnym brzmieniu! Mieliśmy przyjemność gościć go u nas w Studiu Detailing Crew – Auto Detailing Warszawa! Mercedes po zabiegach nie tylko nam zabrał głos, ale także właścicielowi!

Wykonane prace:

Renowacja lakieru
Za pomocą maszyny polerskiej i pasty usunęliśmy jak najwięcej uszkodzeń lakieru typu: rysy, mikrozarysowania, wżery, oksydacja itp. Celem jest uzyskanie na lakierze blasku i głębi koloru!
Zabezpieczenie lakieru i felg powłoką ceramiczną
Celem powłoki ceramicznej zabezpieczenie lakieru przed negatywnymi czynnikami, które nas otaczają np. promieniowanie UV, kwaśne deszcze, sól drogowa czy wżery po owadach. Dodatkowo spowalnia proces brudzenia i ułatwia codzienna pielęgnacje dzięki wysokiej hydrofobowości. Ochrona lakieru nawet do 7 lat!
Powłoka hydrofobowa na szyby
Powłoka, która potrafi zachować idealna widoczność na szybach. Odpychanie kropelek deszczu, czy wody pozwala na rzadsze korzystanie z wycieraczek. Dodatkowo łatwiej jest zmyć pozostałości po owadach. Ochroni do 18 mcy!
Detailing wnętrza
Proces czyszczenia wnętrza, które ma na celu pozbycia się jak największej ilości brudu z elementów plastikowych, tapicerki materiałowej i skórzanej. Ma na celu doprowadzenie wnętrza pojazdu do idealnego stanu.
Aplikacja folii ochronnej samoregenerującej Full Front
Bezbarwna folia, która chroni lakier przed najcięższymi zagrożeniami takimi jak odpryski od kamyków czy parkingowe otarcia. Dodatkowo ma cechę samoregeneracji, czyli zabliźniania się rys powstałych od mycia. Pozwoli na idealny wygląd lakieru oraz na łatwiejsza pielęgnacji dzięki właściwościom hydrofobowym. Jest to najlepsze zabezpieczenie lakieru na długie lata!
Aplikacja dressingu na opony i elementy nie lakierowane

Dressing chroni przed promieniowaniem UV. Gdy użyjemy dressingu, zyskujemy nie tylko świetny wygląd, ale przede wszystkim nasz samochód jest lepiej zabezpieczone przed czynnikami środowiskowymi.

FOTORELACJA:

Zadbaj o samochód już DZISIAJ!

Translate »