Skip to main content
 
W tym mega luksusowym, a zarazem iście szybkim wozie, nic nie brakuje. Z jednej strony limuzyna, w której możemy wygodnie usiąść i rozkoszować się jazdą – oczywiście mowa tu o tylnej kanapie – a gdy nastanie ciemność możemy patrzeć w sufit, który oświetla to piękne wnętrze. A z drugiej strony.. No właśnie.. potwór na kółkach, V12, 609 KM, dźwięk widlastego silnika, który daje kupę radości. Można się zdziwić na światłach, ze ten samochód potrafi nie jedno, nie jeden sportowy samochód może zostać daleko w tyle i już nie będzie widział we wstecznym lusterku tych MEGA dużych nerek, które według nas idealnie pasują do tej bryły. A z ciekawostek, rama wykonana z Carbonu. Mieliśmy przyjemność gościć go u nas w Studiu Detailing Crew – Auto Detailing Warszawa!

Wykonane prace:

Mycie detailingowe z deironizacją i dekontaminacją
Dekontaminacja lakieru to złożony proces chemiczno-mechanicznego usuwania wszelkiego rodzaju osadów i zabrudzeń. Warto ten zabieg przeprowadzić szczególnie wtedy, gdy planujesz zabezpieczyć lakier swojego pojazdu ceramiczną ochroną lakieru, woskowaniem.
Detailing wnętrza
Czyszczenia wnętrza, które ma na celu pozbycia się jak największej ilości brudu z elementów plastikowych, tapicerki materiałowej i skórzanej. Ma na celu doprowadzenie wnętrza pojazdu do idealnego stanu.
Renowacja lakieru
Usunięcie za pomocą maszyny polerskiej i pasty jak największej ilości uszkodzeń lakieru typu: rysy, mikrozarysowania, wżery, oksydacji itp. Ma na celu uzyskanie na lakierze blasku i głębi koloru.
Zabezpieczenie powłoką ceramiczną lakieru i felg
Celem powłoki ceramicznej zabezpieczenie lakieru przed negatywnymi czynnikami, które nas otaczają np. promieniowanie UV, kwaśne deszcze, sól drogowa czy wżery po owadach. Dodatkowo spowalnia proces brudzenia i ułatwia codzienna pielęgnacje dzięki wysokiej hydrofobowości. Ochrona lakieru nawet do 7 lat!
Aplikacja dressingu na opony i elementy nie lakierowane

Dressing chroni przed promieniowaniem UV. Gdy użyjemy dressingu, zyskujemy nie tylko świetny wygląd, ale przede wszystkim nasz samochód jest lepiej zabezpieczone przed czynnikami środowiskowymi.

Powłoka hydrofobowa na szyby
Powłoka, która potrafi zachować idealna widoczność na szybach. Odpychanie kropelek deszczu, czy wody pozwala na rzadsze korzystanie z wycieraczek. Dodatkowo łatwiej jest zmyć pozostałości po owadach. Ochroni do 18 mcy!

WIDEORELACJA

FOTORELACJA

Zadbaj o samochód już DZISIAJ!

Translate »